Zastone UV-3R – prezentacja wideo wg SQ7BCE

Niezawodny Marcin – SQ7BCE przygotował kolejną już prezentację wideo sprzętu krótkofalarskiego. Tym razem w jego rękach chiński wynalazek ;) – ZASTONE UV-3R – radio przenośne na pasma 2m i 70cm. Nie jest to może sprzęt powalający na kolana, ale wszystko zależy od tego co się potrzebuje i/lub jakie się ma fundusze na dany cel. Z pewnością jest to dobry wynalazek dla niewymagającego krótkofalowca lub osoby szukającej taniego sprzętu.

YouTube Preview Image

Bookmark and Share

SQ7NUR, Michał Bieda

Krótkofalowiec od 2009, choć radiem zainteresowany od połowy lat 90-tych... Zafascynowany telegrafią ;)

You may also like...

3 komentarze

 1. Jan napisał(a):

  Witaj
  Widzę, że nie stawiasz ogonka przy literze „e” – „ę”
  – prezentacje(ę)
  – impreze(ę)
  Przepraszam, ale mnie to szokuje.
  Jan

 2. SQ7NUR Michał napisał(a):

  Dzięki za zwrócenie uwagi. Niestety nigdy z ortografii i gramatyki nie byłem dobry. Staram się, ale różnie to bywa :) Postaram się pilnować na przyszłość. Pozdrawiam!

 3. Andrzej SQ8IN napisał(a):

  Jak widzę to radyjko (bo jak to można inaczej nazwać) staje się bardzo popularne w naszym światku?! I ja też nabyłem w sklepie w Hongkongu taki wynalazek o nazwie BAOFENG UV-3R. Gdy przeglądałem ofertę tegoż sklepu zauważyłem że występuje ono pod różnymi nazwami a różnice są niemal niezauważalne. Po prostu drobne szczegóły w wyglądzie zewnętrznym: kolor czy różny kształt przycisków?! Powiem szczerze to całkiem fajne radio lecz ma też i swoje wady i pewne niedoróbki ale……………… Za takie pieniądze tyle możliwości to gratka!!! Dla mnie problemem jest opanowanie kolejności kroków przy programowaniu tego „cudeńka”.
  Sądzę jednak że niebawem pojawi się jakaś wersja instrukcji w miarę prosta i zrozumiała?!
  Życzę przyjemnej zabawy i udanych QSO
  de SQ8IN Andrzej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *