Zastone UV-3R – prezentacja wideo wg SQ7BCE

Niezawodny Marcin – SQ7BCE przygotował kolejną już prezentację wideo sprzętu krótkofalarskiego. Tym razem w jego rękach chiński wynalazek ;) – ZASTONE UV-3R – radio przenośne na pasma 2m i 70cm. Nie jest to może sprzęt powalający na kolana, ale wszystko zależy od tego co się potrzebuje i/lub jakie się ma fundusze na dany cel. Z pewnością jest to dobry wynalazek dla niewymagającego krótkofalowca lub osoby szukającej taniego sprzętu.

Bookmark and Share

SQ7NUR, Michał Bieda

Krótkofalowiec od 2009, choć radiem zainteresowany od połowy lat 90-tych... Zafascynowany telegrafią ;)

You may also like...

3 komentarze

 1. Jan pisze:

  Witaj
  Widzę, że nie stawiasz ogonka przy literze „e” – „ę”
  – prezentacje(ę)
  – impreze(ę)
  Przepraszam, ale mnie to szokuje.
  Jan

 2. Dzięki za zwrócenie uwagi. Niestety nigdy z ortografii i gramatyki nie byłem dobry. Staram się, ale różnie to bywa :) Postaram się pilnować na przyszłość. Pozdrawiam!

 3. Andrzej SQ8IN pisze:

  Jak widzę to radyjko (bo jak to można inaczej nazwać) staje się bardzo popularne w naszym światku?! I ja też nabyłem w sklepie w Hongkongu taki wynalazek o nazwie BAOFENG UV-3R. Gdy przeglądałem ofertę tegoż sklepu zauważyłem że występuje ono pod różnymi nazwami a różnice są niemal niezauważalne. Po prostu drobne szczegóły w wyglądzie zewnętrznym: kolor czy różny kształt przycisków?! Powiem szczerze to całkiem fajne radio lecz ma też i swoje wady i pewne niedoróbki ale……………… Za takie pieniądze tyle możliwości to gratka!!! Dla mnie problemem jest opanowanie kolejności kroków przy programowaniu tego „cudeńka”.
  Sądzę jednak że niebawem pojawi się jakaś wersja instrukcji w miarę prosta i zrozumiała?!
  Życzę przyjemnej zabawy i udanych QSO
  de SQ8IN Andrzej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *