DxCoffee – Magazyn Krótkofalarski

Trochę dla siebie, a trochę dla czytelników mojej strony, planuję stworzyć mały spis stron krótkofalarskich które lubię – z różnych powodów – za informacje jakie niosą, za wygląd, ciekawostki itp.

Na pierwszy strzał krótki opis strony DxCoffee.com – magazynu dla krótkofalowców. To nie jedyna witryna tego typu (o drugiej którą lubię i prowadzonej w podobny sposób napiszę niebawem).

DxCoffe - miniaturka

DX-Coffee.com to jedna z wielu stron krótkofalarskich które bardzo lubię i często odwiedzam. Schludny design, częste aktualizacje i fajnie napisane artykuły przez grono redaktorów skupionych wokół tego projektu sprawia, że zaglądam tam dość często. Można tam poczytać o planowanych wyprawach – nie tylko do odległych krajów, ale także IOTA, WFF itp, czy sprawozdania i historie z wypraw krótkofalowców z caego świata.

Magazyn tworzony jest przez włoskich krótkofalowców zafascynowanych łącznościami DX, ale administratorzy strony zachęcają do  jej współtworzenia poprzez pisanie artykułów i newsów. Wśród czytelników widać krótkofalowców z całego świata, a społeczność zbudowana wokół tej witryny wydaje się być dość aktywna.

Zachęcam do odwiedzin – może i Ty znajdziesz tam coś dla siebie :)

Bookmark and Share

SQ7NUR, Michał Bieda

Krótkofalowiec od 2009, choć radiem zainteresowany od połowy lat 90-tych... Zafascynowany telegrafią ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *